Product image for HUBW GFTR15WU 15A 125V WHT GFCI RCPT
Email
HUBW GFTR15WU 15A 125V WHT GFCI RCPT
Manufacturer: Hubbell Wiring Device | Catalog # GFTR15WU | Cooper Electric Part # 810381
ea
Log in or register to view your price, purchase history, and more!
Out of stock, please contact your sales representative for availability, pricing and lead times
Technical Information
Amperage
15 Amp
Frequency
60 Hz