Product image for Pass & Seymour PTS6-STR4-277 PlugTail™ Connector, 3Way Switch, 4-wire Stranded, 6" - Green, Brown, Yellow, Yellow
Email
Pass & Seymour PTS6-STR4-277 PlugTail™ Connector, 3Way Switch, 4-wire Stranded, 6" - Green, Brown, Yellow, Yellow
Manufacturer: Pass & Seymour / Legrand | Catalog # PTS6-STR4-277 | Cooper Electric Part # 424857
PlugTail® Switch Right Angle Connector, 4-wire, 6" Stranded THHN12 for 277V Applications, Colors Green, Brown, Yellow, Yellow For detailed PlugTail® information, visit our PlugTail Headquarters.