Product image for Sylvania 20884 CF32DTEIN830ECO 32W 100V DULUX® 4-Pin Compact Fluorescent Lamp, 2400 Lumens, 3000K, 82 CRI, GX24q-3 Base
Email
Sylvania 20884 CF32DTEIN830ECO 32W 100V DULUX® 4-Pin Compact Fluorescent Lamp, 2400 Lumens, 3000K, 82 CRI, GX24q-3 Base
Manufacturer: LEDVANCE Sylvania | Catalog # CF32DT/E/IN/830/ECO/20884 | Cooper Electric Part # 28507
ea
Log in or register to view your price, purchase history, and more!
1 available
For Pick Up
at Ocean opens wednesday 7:00am et
32 available
For Delivery
Order by 5:00pm ET for delivery tomorrow
Not in local stock *
Check another branch
DULUX 32W triple compact fluorescent amalgam lamp with 4 pin base, 3000K color temperature, 82 CRI, for use with electronic and dimming ballasts, ECOLOGIC