Product image for B-LINE B52-I-240GALV CONCRETE "SERT
Email
B-LINE B52-I-240GALV CONCRETE "SERT
Manufacturer: B-Line Systems | Catalog # B52-I-240GALV | Cooper Electric Part # 22567
ea
Log in or register to view your price, purchase history, and more!
Out of stock, please contact your sales representative for availability, pricing and lead times
Eaton B-Line series continuous concrete insert for B52 channel, 2.53" H x 240" L x 1.6" W, Steel, 3000 load cap, Pre-galvanized, 12 gauge