Product image for Key KTLD-15-UV-PS300-54-VDIM-LP1 Po
Image thumbnail 0
Image thumbnail 1
Email
Key KTLD-15-UV-PS300-54-VDIM-LP1 Po
ea
Log in or register to view your price, purchase history, and more!
Out of stock, please contact your sales representative for availability, pricing and lead times
Power Select constant current LED driver, 15W, Selectable output currents include 200mA, 230mA, 270mA, and 300mA, 30-54Vdc Output Voltage, 120-277V Input, 0-10V Dimming
Technical Information
Input Voltage
120-277 V
Output Current
300 mA
Output Voltage
30 V