Product image for RAB WFRLA4R89FA120WS GIM WFR FA 4"
Email
RAB WFRLA4R89FA120WS GIM WFR FA 4"
Manufacturer: Rab Electric Mfg | Catalog # WFRLA4R89FA120WS | Cooper Electric Part # 1868164
ea
Log in or register to view your price, purchase history, and more!
8 available
For Pick Up
at Ocean opens wednesday 7:00am et
86 available
For Delivery
Order by 5:00pm ET for delivery tomorrow
Not in local stock *
Check another branch
GIMBAL WAFER FA 4" ROUND 9W 650LM CRI90 5CCT 120V TRIAC SMOOTH WHITE