Product image for Ledvance LEDRV180UNV1250DIMAUX12P6NFC (75855) TapTronic™ Outdoor NFC LED Driver, Field Programmable, 180W, 350-1250mA, 0-10V Dimming
Email
Ledvance LEDRV180UNV1250DIMAUX12P6NFC (75855) TapTronic™ Outdoor NFC LED Driver, Field Programmable, 180W, 350-1250mA, 0-10V Dimming
ea
Log in or register to view your price, purchase history, and more!
Not Available for Pickup at Ocean opens wednesday 7:00am et
3 available
For Delivery
Order by 5:00pm ET for delivery tomorrow
Not in local stock *
Check another branch
100W NFC Outdoor Constant Current LED Driver, 350 1250mA programmable, Dim 0 10V w/ 10 100% range, 12V AUX, IP66, NFC=Near Field Communication