Product image for DiodeLED DI-MLV-24V40W Magnetic LED Dimmable Driver, 120VAC Input, 24V Output, 40W
Email
DiodeLED DI-MLV-24V40W Magnetic LED Dimmable Driver, 120VAC Input, 24V Output, 40W
Manufacturer: Diode LED | Elemental LED | Catalog # DI-MLV-24V40W | Cooper Electric Part # 1810757
ea
Log in or register to view your price, purchase history, and more!
Not Available for Pickup at Ocean opens wednesday 7:00am et
6 available
For Delivery
Order by 5:00pm ET for delivery tomorrow
Not in local stock *
Check another branch