Product image for ADV CI034C070V048CDX1M CERTADRIVE X
Email
ADV CI034C070V048CDX1M CERTADRIVE X
Manufacturer: Advance Transformer | Catalog # CI034C070V048CDX1M | Cooper Electric Part # 1784051
ea
Log in or register to view your price, purchase history, and more!
Out of stock, please contact your sales representative for availability, pricing and lead times
CertaDrive, Voltage Rating 120-277 V, Wattage 34 W, Type LED, Ballast Type Driver, Amperage 0.975A, UL certified, Linear Single Current LED drivers
Technical Information
Voltage
120 Volt
Wattage
34 Watt
Manufacturer Information
Brand
Advance
General Product Info
12-Digit UPC
GTiN
Product UPC
Weight
0.456 lb
Dimensions
Height
0.787 Inch
Length
11.023 Inch
Width
1.141 in