Product image for B-LINE B22I-24GLV 24IN INSERT
Email
B-LINE B22I-24GLV 24IN INSERT
Manufacturer: B-Line Systems | Catalog # B22I-24GLV | Cooper Electric Part # 1700161
ea
Log in or register to view your price, purchase history, and more!
Out of stock, please contact your sales representative for availability, pricing and lead times
Eaton B-Line series continuous concrete insert for B22 channel, 3.1" H x 24" L x 1.6" W, Steel, 3000 Lbs load cap, Pre-galvanized, 12 gauge