Product image for Key KTLD-75-UV-PS1400-54-VDIM-LM2 P
Image thumbnail 0
Image thumbnail 1
Email
Key KTLD-75-UV-PS1400-54-VDIM-LM2 P
ea
Log in or register to view your price, purchase history, and more!
Out of stock, please contact your sales representative for availability, pricing and lead times
Power Select constant current LED driver, 75W, Selectable output currents include 1100mA, 1200mA, 1300mA, and 1400mA, 30-54Vdc Output Voltage, 120-277V Input, 0-10V Dimming
Technical Information
Input Voltage
120-277 V
Output Current
1400 mA
Output Voltage
30 V