ADV XI100C410V024FNS1M XITANIUM 100W 4.1A 24V FIX INT
Manufacturer: Advance Transformer | Catalog # XI100C410V024FNS1M | Cooper Electric Part # 1596920
ea
Log in or register to view your price, purchase history, and more!
Not Available for Pickup at Ocean opens wednesday 7:00am et
16 available
For Delivery
Order by 5:00pm ET for delivery tomorrow
Not in local stock *
Check another branch