Product image for Ocal NPL4X10-G 4" x 10" PVC-Coated Conduit Nipple - Dark Gray
Email
Ocal NPL4X10-G 4" x 10" PVC-Coated Conduit Nipple - Dark Gray
Manufacturer: Ocal / Thomas & Betts | Catalog # NPL4X10-G | Cooper Electric Part # 1548046
ea
Log in or register to view your price, purchase history, and more!
Out of stock, please contact your sales representative for availability, pricing and lead times
Technical Information
Applications
To Connect Two Fittings
Material
Steel
Standard
CSA,CULus E46453,RoHS
Trade Size
4 Inch; 103 mm