Product image for Kichler 8TD24V060BKT 8TD 60W 24V 0-10V Dimmable LED Driver Black
Email
Kichler 8TD24V060BKT 8TD 60W 24V 0-10V Dimmable LED Driver Black
Manufacturer: Kichler Lighting | Catalog # 8TD24V060BKT | Cooper Electric Part # 1537050
ea
Log in or register to view your price, purchase history, and more!
Out of stock, please contact your sales representative for availability, pricing and lead times
Technical Information
Input Voltage
120 V
Material
Metal
Manufacturer Information
Brand
Kichler Lighting LLC
General Product Info
12-Digit UPC
Finish
Black
GTiN
Product UPC
Weight
1.74 lb
Dimensions
Height
1-1/4 Inch
Length
8-1/2 Inch
Width
2.50 in