Product image for Magnitude Lighting E75L24DC-KO 75W, 120VAC Input / 24VDC Output, Constant Voltage Electronic Phase Dimmable LED DRiver, Class 2 Single Channel, UL Listed
Email
Magnitude Lighting E75L24DC-KO 75W, 120VAC Input / 24VDC Output, Constant Voltage Electronic Phase Dimmable LED DRiver, Class 2 Single Channel, UL Listed
ea
Log in or register to view your price, purchase history, and more!
Out of stock, please contact your sales representative for availability, pricing and lead times