Product image for Magnitude Lighting E40L24DC-KO 40W, 120VAC Input / 24VDC Output, Constant Voltage Electronic Phase Dimmable LED DRiver, Class 2 Single Channel, UL Listed
Email
Magnitude Lighting E40L24DC-KO 40W, 120VAC Input / 24VDC Output, Constant Voltage Electronic Phase Dimmable LED DRiver, Class 2 Single Channel, UL Listed
ea
Log in or register to view your price, purchase history, and more!
Not Available for Pickup at Ocean opens wednesday 7:00am et
0 available
For Delivery
Not in local stock *
Check another branch
*Out of stock, please contact your sales representative for availability, pricing and lead times