Product image for Appleton SCR1032-PTL10B Grounding Screw w/ 10" #14 Bare Solid Copper Pigtail
Email
Appleton SCR1032-PTL10B Grounding Screw w/ 10" #14 Bare Solid Copper Pigtail
Manufacturer: Appleton Electric | Catalog # SCR1032PTL10B | Cooper Electric Part # 1358134
ea
Log in or register to view your price, purchase history, and more!
Out of stock, please contact your sales representative for availability, pricing and lead times
BAA | Buy American Compliant BAA | Buy American Compliant Product Spec Sheet
Switch Box Accessory, Washer Head Grounding Screws and Pigtails, 3/8 in long, 10-32 thread green ground screw with 10 in solid bare wire, No. 14 AWG wire pigtail