Product image for B-Line BB2TCT-075
Email
B-Line BB2TCT-075
Manufacturer: B-Line Systems | Catalog # BB2TCT-075 | Cooper Electric Part # 1259382
ea
Log in or register to view your price, purchase history, and more!
Out of stock, please contact your sales representative for availability, pricing and lead times
Eaton B-Line series box support fasteners, Wall studs, 1" Height, 1" Length, 1" Width, 0.007lbs, Copper pipe insulator sleeve 0.75", Box mounting accessories
Technical Information
Applications
FASTENERS,CONDUIT FASTENERS
Size
0.75 in