Product image for Woodhead 15054-1TTM Super-Safeway® Right-Angle Industrial GFCI, Manual Reset, Molded NEMA 5-15 Tri-Tap, 15A, 120V, 0.61m (2.0' )Cord Length
Email
Woodhead 15054-1TTM Super-Safeway® Right-Angle Industrial GFCI, Manual Reset, Molded NEMA 5-15 Tri-Tap, 15A, 120V, 0.61m (2.0' )Cord Length
Manufacturer: Woodhead | Catalog # 15054-1TTM | Cooper Electric Part # 1165939
ea
Log in or register to view your price, purchase history, and more!
Out of stock, please contact your sales representative for availability, pricing and lead times
Super-Safeway® Right-Angle Industrial GFCI, Manual Reset, Molded NEMA 5-15 Tri-Tap, 15A, 120V, 0.61m (2.0' )Cord Length
Technical Information
Amperage
15.0A