Product image for Woodhead 20051-1MLDA Super-Safeway® In-Line Industrial GFCI, Automatic Reset, Molded NEMA L5-20, 20A, 120V, 0.61m (2.0' )Cord Length
Email
Woodhead 20051-1MLDA Super-Safeway® In-Line Industrial GFCI, Automatic Reset, Molded NEMA L5-20, 20A, 120V, 0.61m (2.0' )Cord Length
Manufacturer: Woodhead | Catalog # 20051-1MLDA | Cooper Electric Part # 1049317
ea
Log in or register to view your price, purchase history, and more!
Out of stock, please contact your sales representative for availability, pricing and lead times
Super-Safeway® In-Line Industrial GFCI, Automatic Reset, Molded NEMA L5-20, 20A, 120V, 0.61m (2.0' )Cord Length
Technical Information
Amperage
20.0A